Poznaj nas

Początki

Wszystko zaczęło się od... marzeń. Podobno to właśnie z nich powstają wszystkie największe projekty i tak też było w naszym przypadku.

Historia Grupy Wyskocz sięga 2012 roku, kiedy to dwójka przyjaciół spędzała wakacje nad pięknym polskim morzem w miejscowości Władysławowo. To właśnie tam po raz pierwszy pojawiła się myśl o stworzeniu nowoczesnego portalu internetowego, związanego z regionem nadmorskim. Miał on jednak być inny niż wszystkie, a oferowane usługi miały stanowić odpowiedź na oczekiwania odbiorców, tak chętnie wypoczywających nad Bałtykiem.

Aby jednak mieć pewność, że pomysł ma rację bytu, przeprowadzone zostały badania rynku. Po dwóch tygodniach było już jasne: w polskim Internecie brakuje nowatorskich portali, prezentujących się tak samo dobrze na każdym urządzeniu, zarówno na komputerze, jak i smartfonie czy tablecie.

Kolejne analizy ujawniały dalsze braki serwisów turystycznych w naszym kraju. Stało się jasne, że właściciele obiektów potrzebują profesjonalnych, zaawansowanych technologicznie i jednocześnie niedrogich nośników informacji w Internecie. I właśnie Grupa Wyskocz stała się odpowiedzią na ich oczekiwania.

Narodziny

W obliczu uzyskanych wyników analiz podjęliśmy decyzję o stworzeniu nowatorskiego portalu, który byłby nie tylko kompleksową bazą noclegową, ale również siecią nowoczesnych serwisów ogłoszeniowych, którą można zarządzać z jednego miejsca. Pozwoliło to na przygotowanie zaawansowanych i skutecznych kampanii reklamowych, promujących konkretne miejsca.

Serwis Grypy Wyskocz jest obecnie, zgodnie z założeniem, siecią portali. Podzielone są one na trzy grupy:

Dziś, po dwóch latach badań i intensywnych przygotowań, z dumą prezentujemy Państwu Grupę Wyskocz: odpowiedź na oczekiwania odbiorców i nowatorskie rozwiązanie, jakiego brakowało w polskim Internecie.

Co odróżnia nas od innych tego typu serwisów?

Dlaczego Grupa Wyskocz zasługuje na miano wyjątkowej?
Aby odpowiedzieć na te pytania, wyróżniamy innowacyjne rozwiązania dostępne jedynie na portalach Grupy Wyskocz:

 • Responsywność portali - wszystkie portale grupy są serwisami responsywnymi, co oznacza, że ogłoszenia wyświetlają się idealnie na każdym urządzeniu, zarówno na komputerze, jak i akcesoriach przenośnych, w tym tabletach i smartfonach. Statystyki mówią same za siebie. Już 72% osób korzysta z mobilnych urządzeń oferujących dostęp do Internetu w podróży i aż 92% odkrywa ich zalety w domowym zaciszu.
 • Efekt wizualny - portale Grupy Wyskocz cechują się zarówno ciekawą, jak i czytelną grafiką, co ułatwia nawigację i sprawia, że serwis jest atrakcyjny dla odbiorcy.
 • Przyjazna nawigacja – portale Grupy Wyskocz charakteryzują się również przyjaznym, intuicyjnym interfejsem, co pozwala każdemu użytkownikowi na szybkie i łatwe dodanie ogłoszenia lub jego edytowanie, w celu wprowadzenia zmian.
 • Łatwe zarządzanie z jednego miejsca – ułatwiamy korzystanie z portalu naszym użytkownikom, wprowadzając możliwość sprawnego zarządzania wieloma obiektami z użyciem jednego konta, aktywnego na wielu portalach w tym samym czasie.
 • Zarabianie na polecaniu – proponujemy atrakcyjny system poleceń naszych usług, pozwalający na zarabianie w sposób niezwykle łatwy i szybki.
 • Bezpieczne płatności – mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, oferujemy wygodne płatności PAYU.
 • Popularne ogłoszenia – dbając o to, aby ogłoszenia w naszym serwisie cieszyły się popularnością w sieci, proponujemy nowoczesny system ich pozycjonowania w Internecie.

Poza oferowaniem nowoczesnej formy reklamy w Internecie i umożliwieniem korzystania z portalu turystycznego, prezentującego się doskonale na każdym nośniku, ważną misją Grupy Wyskocz jest również niesienie pomocy i wsparcia tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Życie postrzegamy bowiem jako okazję zarówno do samorozwoju, jak i do dostarczania radości innym poprzez swoje działania.

Naszą misją jest pomoc najmłodszym, więc jako Grupa Wyskocz stworzyliśmy projekt „Grupa Wyskocz Dzieciom”. Jego celem jest przekazywanie symbolicznej cegiełki z każdego ogłoszenia zamieszczonego na portalu z przeznaczeniem na pomoc dla Domu Dziecka lub innej tego typu instytucji na terenie gminy, z jakiej pochodzi konkretny anons.

Szczegóły naszej akcji znajdują się na stronie Grupa Wyskocz Dzieciom.

Poznaj zespół Grupy Wyskocz

 • Asia
  Asia
 • Dorota
  Dorota
 • Mateusz
  Mateusz

Nasi partnerzy

 • Rzetelny Regulamin
 • Domy Dziecka
 • PayU