Grupa Wyskocz Dzieciom

Wprowadzenie

Logo Grupa Wyskocz Dzieciom

Na co dzień pędzimy realizując własne plany i zadania zawodowe oraz osobiste. W tym tempie życia dbamy o własne indywidualne i rodzinne cele. Dla Nas wszystkich, co często podkreślamy najważniejsze są nasze dzieci: ich zdrowie, wartości życia którymi się kierują, nabywane przez nie umiejętności, zdobywana wiedza, rozwijane pasje, a także wykształcenie i udany start w dorosłe życie. My, jako rodzice angażujemy się i wspieramy dzieci w każdym z wymienionych etapów ich rozwoju osobistego.

Tkwiąc w naszym kolorowym, ciepłym rodzinnym świecie nie dostrzegamy czarno-białego świata dzieci z Domów Dziecka. Dzieci, które zanim znalazły się w Domach Dziecka doświadczyły wielu trudnych do opowiedzenia i opisania sytuacji życiowych.

Nasze wsparcie

Nasze wsparcie

Niesienie wsparcia i pomocy dla potrzebujących to kolejna ważna część działalności Grupy Wyskocz. Wynika to z naszego podejścia do życia, naszej wrażliwości oraz chęci niesienia pomocy innym. Dlatego właśnie każdy dzień traktujemy jako okazję na dostarczanie zadowolenia i radości dla dzieci.

Grupa Wyskocz powołała wewnętrzny projekt o nazwie "Grupa Wyskocz Dzieciom", którego głównym celem jest poszukiwanie podmiotów wspierających najmłodsze pociechy, hierarchizowanie potrzeb podmiotów i w końcu dostarczenie jak największej pomocy. Realizując pomoc nawiązaliśmy kontakt z kadrą zarządzającą portalu www.domydziecka.org, pozostając tym samym ich darczyńcą - znającym ogrom potrzeb jakie dotyczą każdego Domu Dziecka.

Dla potrzeb projektu powstało także oddzielne logo, będące jego integralną częścią. Każdy obiekt dodający ogłoszenie roczne otrzyma od nas dyplom "Pomagam, bo dobro procentuje", zaświadczający że potrzeby innych nie są mu obce.

Jak to działa?

Wraz z dostarczaniem najnowocześniejszych rozwiązań prezentacji obiektów noclegowych w portalach Grupy Wyskocz, realizujemy szczytny cel niesienia pomocy innym.

Z każdego zamieszczonego wpisu ogłoszeniowego odpisujemy w ramach projektu „Grupa Wyskocz Dzieciom” symboliczną cegiełkę w wysokości 2% brutto od kwoty netto wartości ogłoszenia z przeznaczeniem na wsparcie dla Domów Dziecka i innych obiektów wspierających dzieci, które mieszczą się w gminie lub województwie, z której pochodzi reklamowany obiekt noclegowy.

Formy wsparcia

  • Zapewnimy podopiecznym Domów Dziecka i innych obiektów pomocy dzieciom możliwie wszechstronny rozwój.
  • Przyczynimy się do wsparcia procesów leczenia i rehabilitacji dzieci.
  • Zakupimy konieczne do edukacji podręczniki i przybory szkolne.
Pomagaj, bo dobro procentuje!

Pomagaj, bo dobro procentuje!

Twoje 2% może być czyimś obiadem.

Skontaktuj się z nami!

Nasi partnerzy

  • Rzetelny Regulamin
  • Domy Dziecka
  • PayU